П'ятниця 13 - блокбастер П'ятниця 13 - блокбастер П'ятниця 13 - блокбастер П'ятниця 13 - блокбастер П'ятниця 13 - блокбастер
Оновіть версію флеш-плеєра.
Для коректної роботи сайту потрібен флеш-плеєр не нижче 8-ї версії.
укр  |  рус
Національна страхова компанія ОРАНТА
неймовірні випадки –
колекція відео
надіслати свій сюжет

Здобутий спокій

Необхідний захист Абсолютна гарантія Справжня впевненість Потрійна вигода

Програма страхування «Здобутий спокій» пропонує Клієнту комплексне страхування нерухомого та рухомого майна, а також відповідальності перед третіми особами. З програмою «Здобутий спокій» Клієнт захищає своє житло і домашнє майно від пожежі, вибуху, стихійного лиха, затоплення, пограбування, протиправних дій третіх осіб і наїзду транспортних засобів. У рамках програми також може бути застраховано і відповідальність Клієнта-власника квартири за шкоду, заподіяну майну третіх осіб.

 
Згідно програми «Здобутий спокій» не здійснюється оцінка вартості квартири і не складається опис майна. Страхування квартир і рухомого майна здійснюється на підставі заявленої страхувальником вартості квартири. На кожну групу майна встановлені відповідні ліміти зобов'язань страховика відносно виплат страхового відшкодування. Кожен предмет у квартирі, що належить до рухомого майна, вважається застрахованим у межах 1 500 грн. У договорі страхування не передбачено франшизи.
 
Тільки з програмою «Здобутий спокій» Клієнт, сплативши страховий платіж із розрахунку у розмірі лише 95 копійок за кожен день страхового захисту, забезпечує при настанні страхового випадку захист свого бюджету у розмірі до 100 000 гривень.
А сплативши 1,90 гривень, Клієнт при настанні страхового випадку гарантовано отримає страхове відшкодування до 200 000 грн.
 
Якщо розмір збитку Клієнта не перевищує 5 000 гривень, програмою не передбачено надання документів, що підтверджують страховий випадок. У разі страхового випадку договір залишається чинним до повного вичерпання страхового ліміту. При виплаті страхового відшкодування не враховується різниця між реальною вартістю майна і страховою сумою.
 
Один раз у рік, витративши лише 15 хвилин на укладення договору за програмою «Здобутий спокій», Клієнт отримує гарантію того, що заощаджений домашній бюджет не доведеться витратити на ремонт пошкодженої квартири або відновлення майна сусідів.
 
 
 
 
                                
 
 
 
 
 
    
якщо виникли питання – звертайтесь розкажи друзям – перешли лінк
            
на стартову / 5 нових продуктів - 5 переваг лідера / Здобутий спокій
потрійна вигода
потрійна вигода
справжня впевненість
справжня впевненість
абсолютна гарантія
абсолютна гарантія
необхідний захист
необхідний захист
здобутий спокій
здобутий спокій
Оранта
ЦЕНТР ДОВІДКИ ЦІЛОДОБОВО
8-800-500-50-50*
*Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні
Головний офiс НАСК «Оранта»
вул. Жилянська, 75, м.Київ, Україна
тел. +38 (044) 537-58-00, факс +38 (044) 537-58-83
  Ліцензія АВ №№ 299689, 299679, 299682, 299684, 299678 від 06.03.2007 року, видана Держфінпослуг України